X
GO
پربازدیدترین اخبار
ایران

رئیس قوه قضائیه: ما نمی‌خواهیم کار شعاری و تبلیغاتی کنیم به دنبال حمایت از بیت المال و جلوگیری از فساد هستیم
رئیس قوه قضاییه گفت: ادبیات و رفتار ما در اجرای قانون و مبارزه با فساد مهم است، اینکه فقط به مردم لبخند بزنیم کافی نیست، رفتار و ادبیات ما مهم است.

متهم اصلی پرونده حمله به شاهچراغ (ع) به اعدام محکوم شد/ ۲ متهم دیگر هر کدام به ۵ سال به حبس محکوم شدند
با گذشت ۴۰ روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند

حضور هیئت قضایی ایران در مجمع منطقه‌ای قضات دادگاه‌های کشورهای عضو شانگهای
اعضای هیئت قضایی ایران در مجمع منطقه‌ای قضات دادگاه‌های کشورهای عضو شانگهای می‌گویند که تجربیات خوبی در پی برگزاری مجمع و دیدارهای دو و چندجانبه به دست آمده است.

توافقات قوای قضائیه ایران و عراق برای مقابله با گروه‌های تروریستی در جریان سفر غریب‌آبادی به بغداد/ تحویل ۳۸ درخواست استرداد اعضای گروهک‌های تروریستی ...
در جریان سفر معاون امور بین الملل قوه قضائیه به عراق و دیدار و گفت‌وگو با مقامات عالی قضایی عراق، تفاهمات مهمی میان قوای قضائیه ایران و عراق از جمله در زمینه مقابله با گروهک‌های تروریستی و استرداد مجرمین صورت گرفت.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه برای انجام یک سفر رسمی، عازم عراق شد
معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه برای شرکت در اولین نشست کمیته مشترک قضایی مقابله با تروریسم، عازم عراق شد.

غریب آبادی: ۵ هموطن ایرانی امروز از زندان‌های آمریکا آزاد می شوند
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از آزادی ۵ هموطن ایرانی از زندان های آمریکا خبر داد.

اخذ آخرین دفاع متهمان حمله مسلحانه به حرم مطهر شاهچراغ (ع)/ متهم ردیف اول: همه اقدامات با هدایت سرپل داعش بود
جلسه سوم رسیدگی به پرونده دومین حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) با حضور متهمان، وکلای متهمان و اولیای دم شهدای این حادثه برگزار شد.

آزادی ۵ زندانی ایرانی در تبادل زندانیان با آمریکا تایید شد
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، موضوع آزادی پنج زندانی ایرانی را که به اتهام غیرقانونی دور زدن تحریم‌های آمریکا بازداشت هستند، در قبال آزادی پنج زندانی آمریکایی تایید و اسامی آنان را اعلام کرد.

برگزاری دومین جلسه محاکمه متهمان حمله به شاهچراغ (ع)/ متهم ردیف اول: قرار بود تا جایی که می‌توانم به حمله و تیراندازی ادامه دهم
جلسه دوم رسیدگی به پرونده دومین حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) با حضور متهمان و اولیای دم شهدای این حادثه برگزار شد.

دیدار سفیر ترکیه با غریب آبادی/ تاکید ایران و ترکیه بر گسترش همکاری‌های حقوقی و قضایی
معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر، در دیدار سفیر ترکیه در تهران، بر ضرورت گسترش همکاری‌های حقوقی و قضائی میان دو کشور تاکید کرد.

برگزاری جلسه دادرسی حقوقی شارمهد در دادگاه ویژه روابط بین‌الملل تهران/ محاکمه دولت آمریکا به واسطه حمایت از گروهک تروریستی تندر
جلسه دادرسی حقوقی جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر به دعوای بالغ بر ۱۲۰ خواهان نسبت به دولت آمریکا و جمشید شارمهد در دادگاه حقوقی ویژه روابط بین‌الملل تهران به ریاست قاضی حسین زاده برگزار شد.
صفحه 1 از 100ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها